Druk na kopertach

Pomimo pozycji lidera elektronicznych sposobów przekazywania informacji, korzystanie z kopert nie traci swojej popularności. Drukowanie kopert z logo pozostaje jednym z elementów prestiżowej strategii i skutecznym marketingiem. 

Ten sposób przesyłania korespondencji ma kilka zalet. Personalizacja kopert pozwala wyróżnić markę na tle konkurentów, to robi twój biznes zauważalnym i atrakcyjnym.

Drukowanie kopert firmowych – równie korzystny sposób promocji marki jak w przypadku korespondencji biznesowej, również podczas dystrybucji materiałów reklamowych.

 

Nasze oferty spełniają wszystkie wymagania klientów:

  • zawsze dbamy o wysoką jakość naszych usług
  • indywidualne podejście do każdego zamówienia/klienta
  • realizacja zlecenia w krótkie terminy

  

 

Druk na torbach paierowych

Torby papierowe z logo to nie tylko piękne i estetyczne opakowanie, ale również ważne narzędzie reklamowe. Dzięki temu prostemu produktowi, możesz powiedzieć maksymalnej liczbie zainteresowanych konsumentów o sobie lub o promowanym produkcie. Poza tym torby papierowe to świetna okazja, aby dołączyć do ratowania środowiska.

Oferujemy niedrogą wersję torb papierowych - rozsądną alternatywę dla torb plastikowych. Torby papierowe Kraft są bardzo trwałe i przyjazne dla środowiska. Coraz częściej torby papierowe, są wykorzystywane do pakowania prezentów.

 

 

Druk na DOYPACK-ach

Doy-packs: najlepsze rozwiązanie do pakowania kawy, herbaty i innych produktów sypkich. DOYPACK ze struną to wygodne i trwałe opakowanie do przechowywania żywności. DOYPACK znalazł szerokie zastosowanie. Pakuje się do niego leki, nasiona, kawę, herbatę, czy inne produkty sypkie wymagające ochrony przed wilgocią. Pakiety DOYPACK mogą być używane wielokrotnie.